سوالات بیزنس کوچینگ تاریخ : 21/11/99

1-بیزنس کوچینگ چیست؟

کوچینگ در یک کلمه تغییر و در یک جمله تغییر از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب ؛ کوچینگ میتواند بزرگترین سرمایه گذاری باشد که در حرفه یا در شغل خود به عنوان مدیر در نقش کوچ انجام دهید . اینکه آیا شما دارای یک کسب و کار هستید که برای بدست آوردن یک ترقی تلاش میکنید ، یا یک کارافرین هستید که برای حرکت بعدی خود مطمئن نیستید؟ یک بیزنس کوچ حرفه ای میتواندشمار ا درمسیر سود اوری موفقیت قرار دهد

2- بیزنس کوچ کیست؟

بیزنس کوچ یک فرد معتمد هست ، کسی که واقعا به مسائلی که با آن روبرو هستید اهمیت میدهد و برای کمک به شما و دریافتن راه حل برای مشکلات به سرعت و به طور خیلی موثر عملکردی بسیار ارزشمند ارائه میدهد .

3- کار بیزنس کوچ چیست؟

خود اگاهی و ذهینیت بیشتر، افزایش عملکرد مثبت ، بهره وری واعتماد به نفس ، وضوح در مورد موفقیت ، مراحل مورد نیاز برای دستیابی به توسعه مهارت های تصمیم گیری و تحلیل وضعیت موجود و استراتژی برای رسیدن به وضعیت مطلوب را میتوانید در همکاری با یک کوچ حرفه ای بدست بیارید.

4-یک بیزنس کوچینگ چطور میتوانند به ما و کسب وکار ما کمک کند؟

اگر شخصی بخواهد ساز بزند پیدا کردن یک معلم بسیار اسان تر از اموزش خود است و به همین ترتیب اگر یک ورزشکار بخواهد مهارت های خود را اراتقا دهد بهترین کاری که میتواند انجام دهد عضویت در تیمی است که مربی فوق العاده ای دارد ما از این منطق برای اکثر افراد استفاده میکنیم با این حال در مورد رشد تجارت و رشد کسب وکارمون و رشد توسعه فردی مون از همین منطق غافل میشویم که یک بیزنس کوچ حرفه ای میتواند مسیر های موفقیت را با سریع ترین راه ها به ما برساند.

5-چرا کسب و کار من به یک بیزنس کوچ نیاز دارد؟

اگر صاحبان مشاغل سوالات سختی داشته باشند یا در طول مسیر با مشکلی روبرو شوند یک بیزنس کوچ حرفه ای میتواند راهکار های خوبی و روشنی برای آنها ارائه کند ، اگر صاحبان مشاغل سیستمی دارند و یا شرکتی دارند و یا شغلی دارند که مدام ضرر میکنند یا در حال افول هستند و یا کسب وکارشان را درحال از دست دادن هستند یک بیزنس کوچ حرفه ای میتواند یکی از موثر ترین گزینه ها برای احیا کسب و کارشان باشد.
یک بیزنس کوچ حرفه ای میتواند شما را در مهارت های که در تجارت خود نیاز دارید اموزش دهد و برای اصلاح استعداد های شما ، اصلاح اهداف شما ، هدایت تصمیمات شما و با اطمینان برای رسیدن به موفقیت در تجارت به شما کمک میکند.

6- چگونه یک بیزنس کوچ اهداف مراجع را ترسیم می کند؟

یک بیزنس کوچ میتواند،چشم انداز شما ، برای شرکت شما و اهدافی که برای آن دارید آگاهی لازم را بدهد تا اهداف مفید و قابل دستیابی را برای خود تیم خود تعیین کنید . این اهداف ، اهدافی خواهد بود که باید برای رشد موثر و دستیابی به چشم اندازتان محقق خواهد شد.
یک بیزنس کوچ به شما کمک میکند مجموعه ای از استراتژی ها و برنامه های عملیاتی را طراحی کنید که برای تحریک اهداف کسب و کار شما و اهداف شما کمک میکند و به شما کمک میکند تا از چالش های پیش رو استفاده کنید ودر کل این فرایند بیزنس کوچ حرفه ای به عنوان منبع ارزشمندی از اطلاعات و تحلیل ها عمل میکند و برای رسیدن به اهداف عمل می کند.

7- چگونه با یک کوچ متفاوت عمل کنید؟

یک بیزنس کوچ حرفه ای و با تجربه ابزار نهایی شما برای دستیابی شما به نتایج گسترده است موفقیت امیز ترین شرکت ها و کار افرینان روی کره زمین به خدمات بیزنس کوچینگ اعتماد میکنند تا کاملا متفاوت از رقبایشان عمل کنند.
یک کوچ با شماست و به طور مداوم شما را هدایت میکند تا نتایج بیشتری کسب کنید و محدودیت هایی که مانع شما و تجارت شما میشود کشف کرده و از انها عبور خواهید کرد.

8- اصلی ترین دلایلی که صاحبان مشاغل به دنبال یک کوچ هستند چیست؟

هنگامی که از خدمات یک بیزنس کوچ درجه یک در کسب و کارتان مطمئن میشوید میتوانید افزایش درامد یکی از اصلی ترین دلایلی است که صاحبان مشاغل که به دنبال یک کوچ هستند و میتوانید بیامورید که چگونه در 4 زمینه اصلی کسب وکار خود هزینه ها ، تجربه مشتری ، توسعه فردی و سیستمتان را بهینه سازی کنید تا ارزش اساسی خود را به ارزش اصلی اضافه کنید.

9- یک بیزنس کوچ چه خدماتی ارائه می دهد؟

یک بیزنس کوچ خدماتی که ارائه میدهد به این معنی که آیا شما میخواهید یا یک کسب وکار سخت را احیا کنید و یا کسب و کار موفق را حتی موفق تر کنید یا اینکه یک کسب وکار کوچیک محلی و یا یک شرکت بین المللی و یا یک کسب وکار با استعداد را اداره میکنید کوچ میتواند به شما کمک کند که به یک مسیر درست و مطمئن و روشنی بازگردید.

10- چرا شرکت ها و کارآفرینان به خدمات بیزنس کوچ اعتماد می کنند؟

یک کوچ با شماست و به طور مداوم شما را هدایت میکند تا نتایج بیشتری کسب کنید و محدودیت هایی که مانع شما و تجارت شما میشود کشف کرده و از انها عبور خواهید کرد.

11- چطور یک رهبر موثر و یک کوچ موثرتر شویم؟

بدیل به یک کوچ موثر تر شوید: کوچ موثر برای پیشرفت هر شغلی ضروری است ، یک کوچ حرفه ای رهبری میکند در حالی که به شما کمک میکند مهارت های رهبری خود را ایجاد کنید ، ویژگی رهبری موثر را نشان میدهد با استفاده از فرمول موفقیت ، یک نقشه راه برای موفقیت بسازید و با راهنمایی تخصصی کوچ خود رهبری میشوید که شرکت شما به شما احتیاج دارد.

12-مزایای یک بیزنس کوچ چیست؟

در زمان های سخت پیشرفت کنید : یکی از مزایای یک بیزنس کوچ این است که خدمات شما را به پیشرفت در شرایط سخت جسارت میبخشد و شما قادر به ایجاد استراتژی هایی برای غلبه بر هر مانعی خواهید بود.

13- کار با کوچ چه رویکردهایی دارد ؟

استخدام استعداد های برتر کشمکش بسیاری از صاحبین مشاغل است ، کار باکوچ چشم انداز بیرونی را برای رشد تیم خود با تناسب مناسب برای شما فراهم میکند . با یک کوچ میتوانید فرهنگ رشد ایجاد کنید عملکرد کارمندان را تقویت کنید تا عملکرد بالایی داشته باشید.

14-کوچ به صاحبان مشاغل چه کمکی می کند؟

کوچ به صاحبان مشاغل کمک میکند تا چشم انداز تجاری خود و چگونگی انطباق آن با اهداف شخصی آنها را روشن کنند ، این به مراجع این امکان را میدهد تا تاثیری را که رسیدن به آن اهداف که در زندگی دارد درک کند و پس از روشن شدن دید صاحب مشاغل، کوچ در اولویت بندی اهداف مختلف کمک خواهد کرد.

15- کوچ چگونه میتواند به مراجع و مدیران کمک کند؟

کوچ میتواند به مراجع کمک کند تا ببیند کدام موارد فقط وظایف هستند و کدام یک از اهداف کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت هستند . کوچ با مراجع کارمیکند تا مشخص کند کدام استراتژی ها نتایج مطلوبی را ایجاد می کند.
مدیران به حدی با مشاغل خود درگیر هستند که ممکن است در جنگل کسب وکارشان گم شوند و کوچ به عنوان یک ناظر خارجی میتواند مسائل داخلی و خارجی را روشن تر ببیند آن ها میتوانند به مراجع کمک کنند تا درک بهتری از آنچه ممکن است لازم باشد تغییر دهند و در ایجاد یک برنامه عملی برای ایجاد نتایج مطلوب کمک کند.

16- یک بیزنس کوچ چه زمان هایی با مشتریان خود ملاقات می کند؟

یک بیزنس کوچ معمولا بطور منظم هفتگی یا ماهانه با مشتری یا مراجعان ملاقات میکند تاتعهدات خود را در جلسات کوچینگ قبلی بررسی کند.

17- یک کوچ چه مهارتهایی دارد؟

یک کوچ میتواند کسب و کار شما را اندازه گیری کند ، تحلیل و بررسی کند استراتژی بریزد و شما را به نتایج مطلوبتان برساند این ها انواع مهارت هایی است که یک بیزنس کوچ دارد.
کار با کوچ برای بهبود مهارت های نرم افزاری شما کمک میکند تا بطور کامل به عنوان ، مدیر در نقش کوچ عمل کنید.

18- سوالات بیزنس کوچ در مورد چیست؟

یک بیزنس کوچ بیشتر در مورد سوالاتی است که مراجع را قادر میسازد به درک خود برسد، از طرفی راهکارهای علمی و استراتژی ارائه میکند. بزرگترین مزیت در این است که یک کوچ بر مراجع تمرکز میکند در برنامه ریزی و هدف کمک میکند و آنها را مسئول میداند تا به موفقیت برسند.

19- یک کوچ حرفه ای چه سوالاتی از مراجع میپرسد؟

یک کوچ حرفه ای سوالات قدرتمند و درستی را از مراجع میپرسد و بر تغییر قابل اندازه گیری تمرکز میکند ، ارزیابی کاملی از کسب وکار انجام میدهد و مسائل سخت را حل میکند.

20- چگونه میتوانید بیزنس کوچی را پیدا کنید که همه این معیار ها را داشته باشد؟

پس از درخواست ارجاع از همتایان در مورد نامزد های برتر خود تحقیق کنید، تا تجربه، اعتبار و گواهینامه های لازم را داشته باشند و درخواست یک جلسه رایگان از کوچتان داشته باشید تا مطمئن شوید که کوچ انتخابیتان دلخواه شماست.

21-بیزنس کوچ ها را کدام سازمان تایید می کند؟ این گواهی نامه ها نشان دهنده چیست؟

فدراسیون بین المللی وجود دارد که بیزنس کوچ ها را تایید میکند این گواهی نامه ها نشان دهنده آموزش رسمی و پیروی از یک اصول اخلاقی است.

یک کوچ چه چالشی را حل میکند؟

یک کوچ ، مدیران را به چالش میکشد تا نقاط قوت خود را توسعه دهند نقاط ضعف را شناسایی کنند و به صورت فردی رشد کنند ، تاکید بر رشد رهبری خارج شدن از علف های هرز برای کار بروی چشم انداز سازمان و توسعه تیمی است که به آشکار سازی آن چشم انداز کمک خواهد کرد.
یک کوچ میتواند شمارا به عنوان یک رهبر در سازمان خود نسبت به اهداف خود پاسخگو نگه دارد ، هنگام کار با کوچ علاوه بر دیدگاهی که در مورد سازمان خود ایجاد میکنید به سطح توسعه بیزنسی و فردی خود نیز آگاهی پیدا میکنید.

مزیت کوچ؟

اگرچه مشاغل شخصی خود میتواند بسیار سود اور باشد اما نمیتوان انکار کرد که بسیار طاقت فرسا و استرس زا نیز هست این واقعیت مضاعف است اگر کل یک شرکت را به تنهایی اداره کنید با این وجود هنگامی که با یک بیزنس کوچ حرفه ای کار میکنید شخصی را خواهید داشت که میتواند از طریق چالش هایی که به طور حتم با انها روبرو خواهید شد به شما کمک کند و به عنوان یک منبع به شما کمک میکند که در صورت سخت شدن کار میتواند کمک کند کمتر تحت فشار قرار بگیرید و چالش هایتان را به مزیت تبدیل کنید.

یک نکته ریز و مهم در مورد کوچ:

یک کسب وکار کوچک یا بزرگ غالبا ممکن است احساس تاریک شدن در تاریکی را داشته باشند به این امید که انچه را که میخواهید پیدا کنید. اگر چه که در این تشبیه یک بیزنس کوچ به عنوان چراغ قوه شما و نوری در تاریکی شما عمل می کند.