وبلاگ

مزایای داشتن بیزینس کوچ

مزایای-داشتن-بیزینس-کوچ

آیا یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا به اهداف خود برسید؟

برخی افراد یک مربی کسب و کار استخدام می کنند که به آنها کمک می کند تا به اهداف و موفقیت مد نظرشان برسند برسند. آیا انجام دادن این کار ارزش دارد؟ در این مقاله، به دنبال بررسی این موضوع هستیم که آیا مربیگری کسب و کار برای شما مناسب است یا خیر!

موفقیت یک  شبه به دست نمی‌آید. موفقیت حاصل تلاش مستمر و اصولی است.

یک مربی کسب و کار در تعیین هدف، توسعه مهارت ها، فرصت های شبکه، تعادل بین کار و زندگی، مدیریت زمان و … به شما کمک می کند آنها می‌توانند منبع ارزشمندی برای کسانی که می‌خواهند به پتانسیل واقعی و نقطه مطلوب خود در زندگی دست یابد.

اگر افراد از کسب و کار خود سود و نتیجه مطلوب نگرفته‌اند و به دنبال پیشرفت و موفقیت هستند، ما بیزینس کوچینگ را برای آن توصیه می‌کنیم.

مربی کسب‌وکار با دانش، تجربه خود و شواهدی که از کسب و کار شما مشاهده می‌کند، به شما کمک می‌کند تشخیص دهید کجای کار نیاز به تغییر  دارید و سپس برنامه‌ای برای رفع آن ارائه می‌کند. این طرح‌ها می‌توانند در قالب مراحل اجرایی با جدول زمانی برنامه ریزی شده، همراه با بررسی‌های پاسخگویی باشند. مربی کسب و کار مرحله به مرحله در کنار این افراد هست تا مسیر نزدیکتر و با آزمون و خطای کمتری را طی کنند.

چگونه بفهمم که به یک مربی کسب و کار نیاز دارم؟

جواب دادن به این سوال بسته به شرایط افراد دارد. این افراد به چند دسته تقسیم می‌شوند که در زیر به آن می‌پردازیم.

دسته اول: برخی افراد هنوز فعالیتی را شروع نکرده‌اند و دودل هستند که چه کسب و کار یا فعالیتی را شروع کنند. این افراد حتی به مرحله برنامه ریزی نیز نرسیده‌اند. همکاری و راهنمایی با یک مربی کسب و کار می‌تواند به آنها در انتخاب یک شغل مناسب با شرایطشان کمک کند.

دسته دوم: آن دسته از افراد و مشاغل که در کسب و کار و حرفه خود نتیجه مطلوبی نمی‌گیرند و به نقطه مناسبی نرسیده‌اند. با کمک بیزینس کوچ ابتدا مشکلاتشان شناسایی و سپس بر اساس توانایی آن فرد اقدام به بهبود شرایط کسب و کار آن فرد می‌کنند.

راه های پیدا کردن یک مربی کسب و کار

  • پرس و جو از از دوستانی که مربی شده اند 

ممکن است برخی از دوستان یا آشنایان شما مربی کسب و کار یا بیزینس کوچ باشد. شما می‌توانید از این افراد کمک بگیرید.

  • معرفی از دوستان یا آشنایانی که قبلا از یک مربی کسب و کار کمک گرفته‌اند

از اطرافیانتان پرس و جو کنید. ، از آنها پرس و جو کنید تا اگر مربی کسب و کار مناسبی سراغ دارند به شما معرفی کنند.

  • جستجو در وب سایت‌های مرتبط و شبکه اجتماعی لینکدین

سایت های معتبری در زمینه بیزینس کوچینگ را با جستجو کردن از طریق اینترنت و گوگل پیدا کنید و رزومه مربی ها و سوابق و عملکردهای آنها را مشاهده کرده و اقدام به انتخاب آنها کنید.

  • مرکز KBC

مرکز بیزینس کوچینگ کریمی(KBC)، یک مرکز تخصص بیزینس کوچینگ است. آقای طهماسب کریمی، بیزینس کوچ حرفه‌ای با مدرک بین المللی PCC از فدراسیون جهانی کوچینک (ICF)آماده راهنمایی و کوچ شما در کسب و کارتان می‌باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید