وبلاگ

6 قانون ثروتمند شدن

6-قانون-ثروتمند-شدن

می‌خواهید ثروتمند شوید؟

همه افراد پتانسیل ثروتمند شدن را دار می‌باشند. به عنوان یک مشاور املاک، شما فرصت‌های ثروتمندسازی را در اطراف خودتان دارید. با این حال بسیاری از نمایندگان املاک هرگز از امنیت مالی برخوردار نیستند چه برسد که ثروتمند باشند.

این 6 قانون را دنبال کن و کشف کن که چه چیزی مانع تو میشه!

قانون شماره 1

ثروتمند شدن جایی هست که پول شما برای شما کار کند و دیگر مجبور نیستید برای پول خودتان کار کنید. منابع کار غیرفعال مثل: اجاره، سهم درآمد، اوراق بهادار و …

قانون شماره 2

هیچ‌ کس شاید حتی نزدیک‌ترین افراد به شما هم نمی‌خواهند که شما ثروتمند باشید. جامعه ازتون می‌خواهد که وابسته باشید. سیستم زمانی می‌تواند وجود داشته باشد که مردم باور کنند که نمی‌توانند آزاد باشند! آزادی واقعی فقط با ثروتمند شدن به دست می‌آید.

آیا دوستانت می‌خواهند تو ثروتمند باشی؟ چرا نه؟

قانون شماره 3

وقتی ثروتمند بشی همه چیز بهتر می‌شود نه بدتر. وقتی مشکلات عادی در زندگی‌تان دارید آبا داشتن پول این مشکلات را بهتر می‌کند یا بدتر؟ حتی بدترین سناریوهای زندگی زمانی بهتر است که شما ثروتمند باشید.

اگر بتونید برای رفع مشکلاتتون چک بنویسید، مشکلی ندارید. بدترین مشکلات زندگی مثل سلامتی، مشکلات مالی و …. وقتی پول دارید تقریبا بد نیست! این یک واقعیت است.

پول تقریبا همه جنبه‌های زندگی را بهبود می‌بخشد. 99 درصد مشکلات شما با پول حل می‌‎شود. حتی با پول می‌توانید مشکلات دیگران را نیز برطرف کنید.

مردم ایده زندگی ساده در دشت یا بیرون شهر یا در جنگل را عاشقانه می دانند اما واقعیت تاریخی این است که قوم قبیله‌ای انسان ها در واقع بسیار وحشتناک بودند.

قانون شماره 4

آزادی یعنی: هرچیزی که فراتر از آنچه بدن، قلب و روح شما دنبالش بوده و آنچه که بیشتر از همه می‌خواهد. آیا تا به حال به این فکر کردید که چه مقدار از لحاظ خودآگاه و ناخودآگاه شما صرف نگرانی در مورد کمبود پول میشه؟

اگر به هرکدام از نیازهای خودتان و خانواده‌تان یا کسانی که بهشون اهمیت می‌دهید، هرگز نگران پول نبودید اگر برای همه کسانی که برای شما مهم هستند فراوانی ایجاد می‌کرید؟ اگر واقعا از لحاظ مالی آزاد بودید چه چیزی می‌توانستید با زمان خودتان در این سیاره خلق بکنید؟

بالاترین و واقعی‌ترین هدف همه ما در این سیاره خدمت به دیگران است. هیچ احساس امنیت از این بالاتر نیست که بدونید به کسی کمک کرده‌اید. بیشتر مردم می‌گویند که شادترین سال‌های زندگی آنها بزرگ کردن خانواده بوده است. وقتی ثروتمند هستید می‌توانید شرایطی را برای خودتان ایجاد کنید که همیشه در خدمت دیگران باشید.

بهش فکر کن، از خودت بپرس اگر دیگر نگران پول نباشی با انرژی زندگی خودت چیکار می‌کنید؟ اگر دیگر آن نگرانی را نداشتید، تصمیمات بهتری می‌گرفتید. دیگر در ترس از عصبانی کردن کسی که ممکن است شما را اخراج کند یا احساس ناامنی مالی در شما ایجاد کند، زندگی نکنید. افراد با هدف که از نظر مالی آزاد هستند، روی بهبود زندگی خودشان و همینطور اطرافیانشان متمرکز هستند.

وقتی ثروتمند و آزاد هستی به راحتی مورد دستکاری قرار نمی‌گیرید، اما وقتی این طور نیست تصمیمات شما عمدتا توسط کسی یا چیزی گرفته می‌‌شود که احساس امنیت مالی را برای شما ایجاد بکند.

قانون شماره 5

این قانون رو بپذیرید که هر چه به افراد بیشتری در جهت رسیدن به اهدافشان کمک کنید، ثروتمندتر خواهید شد و آزادی بیشتری را تجربه خواهید کرد. شما شما تنها زمانی ثزوتمند و آزاد خواهید شد که به دیگران خدمت کنید

محصول یا مجموعه مهارتی را توسعه دهید که دیگران حاضر باشند برای آن پول دهند و سپس آن را چند برابر کنید. شما میتونید به افرادی کمک کنید که ممکن است نتوانند به خودشان کمک کنند.

قانون شماره 6

اگر ثروتمند و آزاد نیستی به دلیل این است که وابسته بودن را انتخاب کرده‌اید و همین الان هم در حال انجام همین انتخاب می‌باشید! شخص دیگری این انتخاب را برای شما نکرده است. بدیهی است که برخی افراد در یک خانواده ثروتمند به دنیا آمده‌اند اما فکر نکنید که اکثر قریب به اتفاق میلیونرها و میلیاردرها خودساخته نیستند. از درگیری با اینکه چرا یک نفر پولدار می‌باشد اجتناب کنید. آنها ثروتمند هستند زیرا چیزهایی را برای افراد دیگر فراهم می‌کنند که اون افراد مایل به پرداخت هزینه برایش می‌باشند. آنها به اندازه کافی سود تولید می‌کنند که ثروتمند شده‌اند.

اگر هدف شما امنیت آنی و دو هفته مرخصی برای تعطیلات بوده و این حداقل تلاش برای آسایش شماست و اگر هر لحظه از بیداری شما به دنبال راحتی است.، شما انتخاب کرده‌اید که وابسته باشید.

شما انتخاب کرده‌اید که برده باورهای محدود کننده خودتان باشید.

مرکز بیزینس کوچینگ کریمی (KBC)، بنیان‌گذار کوچینگ ملکی در ایران و تخصص در زمینه بیزینس کوچینگ آماده کوچ، کمک و راهنمایی به مشاغل در جهت رشد و شکوفایی و رسیدن به نقطه مطلوبشان می‌باشد.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید