وبلاگ

چطور بهترین عملکرد رو داشته باشیم؟

وبلاگ13 1

شما از آن دسته افرادی هستید که همش به خودتون میگید این ماه باید فروش بیشتری داشته باشم؟
باید کمتر کار کنم و بیشتر از زندگی لذت ببرم؟
می‌خواهم یک دستیار استخدام کنم که تو کارها بهم کمک کنه ؟

وجه اشتراک این جملات چه چیزی است ؟ همه‌ی آن‌ها روی یک چیز متمرکز هستند. شما !فکر نکنید که میخواهم شما را خودخواه خطاب کنم، این کاملا طبیعی است که تو کسب و کار، خودتان را در الویت قرار بدهید. داشتن تمرکز روی خودتان طبیعی می‌باشد، ما طوری برنامه ریزی شده‌ایم که نیازهای فوری خودمان را تامین می‌کنیم و نیازهای فوری شما پول بیشتر و ساعت کار کمتر است. اما موفقیت طولانی مدت و پایدار و داشتن بهترین عملکرد روی یک چیز متمرکز است و آن چیز شما نیستید. یکی از جمله‌هایی که من واقعا بهش علاقه دارم از زیگ زیگلاره که می‌گوید: اگر به اندازه‌ی کافی به افراد دیگه کمک کنید تا به آنچه که میخواهند برسند، در زندگی به هر چیزی که بخواهید می‌رسید.

ذهنیت مناسب برای داشتن بهترین عملکرد

خب پس اون سه جمله‌ای که تو اول مقاله گفتیم را این‌طور باید بگویید:
من می‌خواهم با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنم.
من باید برنامه‌ی کاری خودم رو به ثبات برسانم تا در کارم سرحال و متمرکز باشم.
من می‌خواهم یک دستیار استخدام کنم تا تمرکزم را روی ارائه‌ی خدمات عالی قرار بدهم.

روی این سه جمله تمرکز داشته باشید و با این تفکر، کارها و فعالیت هایتان را به جلو پیش ببرید. در این صورت است که عملکرد شما بالاتر رفته و از زندگی لذت خواهید برد.

مرکز بیزینس کوچینگ کریمی یک مرکز تخصصی در حوزه بیزینس و کسب و کار است.همچنین بنیان‌گذار کوچینگ ملکی در ایران است. که به آن دسته از افرادی که در حوزه بیزینس خود نیاز به کمک و راهنمایی و پیشرفت دارند کمک می‌کند تا عملکرد مناسبی را داشته باشند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید