وبلاگ

یازده راز افراد ثروتمند

یازده-راز-افراد-موفق

اگه میخواهید ثروتمند شوید پس باید مثل یک ثروتمند فکر کند، برنامه ریزی کنی و عمل کنید. من در مورد عادت‌های ذهنی کلیدی صحبت می‌کنم که افراد ثروتمند رو متمایز می‌کنه. میخواهیم بررسی کنیم که چطور می‌توانیم این طرز فکر‌های کلیدی را در سبک زندگی خودمون بیاوریم. یادتون باشه ثروتمند شدن از ذهن شما شروع میشود.ما در مرکز بیزینس کوچینگ کریمی قصد داریم این 11 ترفند ذهنی کلیدی روابرای تمرکز بر ثروتی که لایق آن هستید به شما بگوییم.

1- افراد ثروتمند انتظارها و هدف‌های خودشان را بالاتر از افراد عادی تعیین می‌کنند

اگر شما یک کمان تیراندازی‌ در دست داشته باشید، بعد از پرتاب تیر به هدف هم نخورد یا به زیر یا به بالای هدف می‌خورد، پس اشکالی نداره که کمی از یک هدف بزرگ پایین‌تر بزنید اما این اصلا خوب نیست که هدف نداشته باشید !

2- آن‌ها منتظر تکمیل مهارت‌های خودشان نمی‌‎مانند

امروز متعهد بشید تا اماده شدن برای شروع رو متوقف کنید. از جملات تاکیدی استفاده کنید. من کارها رو انجام میدم همین الان انجام میدم . هر روز به سمت اهداف خود قدم بردارید.

3- ثروتمندها به جای ترس و کمبود، طرز فکر فراوانی دارند!

به همین دلیل آن‌ها با ساختن، داشتن و خلق ثروت موافق هستند. افراد ثروتمند به‌جای ترس و کمبود، طرز فکر فراوانی دارند به همین دلیل آن‌ها با ساختن، داشتن و خلق ثروت موافقند.

4- آن‌ها ثروتمند همیشه در حال آموزش هستند و از منیت دوری می‌کنند

هرگز چیزی‌هایی مثل بله من میدونم نمیگویند! وارن بافت یه نمونه‌ی عالی از کسی است که همیشه فعالانه یاد میگیرد و مطالعات جدید را تو دیدگاه‌ها، سخنرانی‌ها و تخصصش ادغام می‌کنه. ناپلئون هیل میگوید : راه موفقیت راه جستجوی دانش می‌یاشد.

5- افراد ثروتمند آگاهانه به دنبال ارتباطات جدید با موفقیت هستند

بیشتر مثل ناپلئون هیل فکر کنید، باید از منطقه‌ی امن خودتان خارج شوید و به دنبال سرنخ‎‌ها و اتفاقاهای جدید برید.

6- آن‌ها یا هرگز تسلیم نمی‌شوند یا به راحتی تسلیم نمی‌شوند

آن‌ها در اولین شنیدن کلمه “نه” متوقف نمی‌‎شوند. موفقیت به معنی رفتن از شکستی به شکست دیگر بدون از دست دادن اشتیاق است. ممکنه شما مسئول زمین خوردن خودتان نباشید ولی البته که مسئول بلند شدن خودتان هستید.

7-افراد ثروتمند موفقیت خودشان را بر اساس معیار فردی خودشان می‌سنجند و اون رو با موفقیت دیگرن اندازه‌گیری نمی‌کنند.

8- آن‌ها بیشتر از اینکه روی اخبار جامعه تمرکز کنند رو اخبار خودشون تمرکز می‌کنند و با رسانه‌ها ارتباطی ندارند

9- افراد ثروتمند مطلقا ذهنیت قربانی ندارند یعنی به شرایط بازار وابسته نیستند

10- آن‌ها به جای حرف‌زدن و آرزو داشتن، قصد و نیت خودشان را با عمل نشون می‌دهند.

به‌قول کالین پاول “هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد این نتیجه‌ی آمادگی کار سخت و درس گرفتن از شکست می‌باشد”. آن‌ها به سادگی فقط انجام میدهند! تنبلی و نداشتن هدف یکی از مشکلات بزرگ جامعه می‌باشد.

11- افراد ثروتمند میدانند که چه کسی هستند یا چه خدمات را معرفی می‌کنند

اساس موفقیت صداقت ایمان و وفاداری است. آن‌ها می‌دانند کار درست همان کاری هست که برای مشتری‌هایشان مناسب بوده و درامدشان نتیجه‌ی این کار سخته بوده است.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید