مرکز بیزینس کوچینگ کریمی

بیزینس کوچینگ چیست؟

بیزینس کوچینگ در واقع هدایت کسب و کار به سوی بهترین حالت ممکن آن است. بیزینس کوچینگ به روزترین علم دنیا برای هدایت و توسعه کسب و کارها می‌باشد. هر فردی که دارای کسب و کاری است می‌خواهد به موفقیت و درآمد بیشتری برسد و فعالیت خود را بزرگتر و گسترده تر کند. در اینجاست که نیاز به بیزینس کوچینگ احساس می‌شود. این نیاز برای هر کسب و کاری ضروری می‌باشد. هدف مرکز بیزینس کوچینگ کریمی(KBC) از فعالیت در این زمینه، کمک به بهبود وضعیت مشاغل و کسب و کار و آشنایی بیشتر مشاغل، کسب و کارها و جامعه با بزینس کوچینگ و مزایای آن است. این کمک و راهنمایی بوسیله یک مربی کسب و کار یا همان بیزینس کوچ حاصل می‌شود.

بیزینس کوچ یا مربی کسب و کار کیست؟

بیزینس کوچ به فردی گفته می‌شود که به دانش بیزینس کوچینگ مسلط است و با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد مانند یک مربی به کسب و کارهایی که نیاز به رشد و بهبود بیشتر در حوزه فعالیتشان دارند کمک و راهنمایی می‌کند. مربی کسب و کار، ابتدا وضعیت شما به وسیله مشاهدات و داشته‌های شما بررسی کرده و با شناختی که از خصوصیات اخلاقی و شرایط کسب و کاری شما بدست می‌آورد، یک برنامه برای پیشرقت و رسیدن به شرایط مطلوب شما ارایه می‌دهد و تا رسیدن به شرایط گام به گام در کنار شما ‌خواهد بود.

مرکز بیزینس کوچینگ کریمی (KBC)

مرکز بیزینس کوچینگ کریمی، یک مرکز تخصصی در زمینه بیزینس کوچینگ است. علاوه بر کوچ و هدایت کسب و کارها، اولین و تخصصی ترین مرکز برای بیزینس کوچینگ ملکی در ایران می‌باشد. طهماسب کریمی، بنیانگذار کوچینگ ملکی در ایران می باشد که علاوه بر اینکه یک بیزینس کوچ حرفه‌ای است، فعالیت تخصصی نیز در زمینه کوچینک املاک و مستغلات دارد.

کوچینگ ملکی چیست؟

کوچینک ملکی (Real Estate coaching)، نوعی آموزش و راهنمایی مستمر در زمینه املاک است که به مشاوران املاک و تمام کسانی که در این زمینه فعالیت دارند، کمک می‌کند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را بیشتر کنند و بیاموزند که بیزینس خود را به طور مؤثرتری بهبود و رشد دهند. 

ویدیوهای آموزشی