real-estate-bootcamp-cover
11
کوچینگ در یک کلمه، تغییر و در یک جمله یعنی تغییر از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب است.
بیزینس کوچ کیست؟
فردی که به علم تحلیل، استراتژی و سیستم سازی تسلط دارد و در این زمینه حرفه‌ای می‌باشد.

تحلیل: چه چیزی را اندازه بگیرم؟ چگونه اندازه بگیرم؟ استراتژی: کجا می‌خواهم بروم؟ چطور باید بروم؟ سیستم سازی: چه کسی، چه کاری را، چگونه و در چه زمانی باید انجام دهد؟

یک بیزینس کوچ به صاحبین کسب و کارها کمک می‌کند که مسیر خود را شفاف کنند تا بتوانند اهداف مورد نظر خود را تعیین کرده و چشم انداز شفافی برای کسب و کار خود داشته باشند.

همچنین بتوانند وضعیت موجود خود را تحلیل کرده و وضعیت مطلوب خود را ترسیم کنند که در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه کمتر و سرعت رشد بالاتر به اهداف تعیین شده خود برسند.

کوچینگ-املاک-چیست؟

ترکیبی از علم کوچینگ در سطح حرفه‌ای، بیزینس کوچینگ حرفه‌ای و اطلاعات ملکی می‌باشد و به افرادی که در زمینه املاک و مستغلات فعالیت دارند کمک می‌کند تا هفت سیستم شامل:


رهبری-cover
بازاریابی
فروش
منابع-انسانی
منابع مالی
برند
محصول

را در سطح حرفه‌ای و بین‌المللی آموزش دیده و به کار بگیرند تا بتوانند بیزینس پلن مخصوص کسب و کار خود را بنویسند که در نهایت به رشد سریع، فروش بالا و درآمد ببیشتر دست یابند.

مناسب-چه-کسانی-است؟
2
0
3
4
5
6

اگر شما در یکی از گروه‌های فوق قرار می‌گیرید، پس واجد شرایط هستید تا با آموزش علم کوچینگ ملکی که در حال حاضر بروزترین و کاربردی‌ترین علم دنیاست، بدون ریسک و اتلاف وقت به درآمد بالاتری برسید و کسب و کار خود را به صورت حرفه‌ای پیش ببرید.

 

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که کوچینگ ملکی را در ایران بنیانگذاری کردیم تا به روز‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای این علم را در اختیار شما فعالان حوزه املاک قرار دهیم.

یا اگر شما در حال حاضر در املاک و مستغلات به روش‌های سنتی فعالیت می‌کنید، می‌توانید کسب و کاری مدرن و بروز با بازدهی بالا داشته باشید و در نهایت به سیتم سازی در کسب و کار خود برسید.

محل برگزاری بوت کمپ

مجموعه چهار باغ کردان کرج

چهارباغ-کرج

تاریخ برگزاری بوت کمپ

17 الی 19 اسفند ماه

طهماسب-کریمی
مدرس دوره

طهماسب کریمی هستم، بیزینس کوچ حرفه‌ای و بین المللی با بیش از 30 سال تجربه بازارهای داخلی و خارجی، 15 سال فعالیت و سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات، دارای مدرک معتبر و بین‌المللی PCC از فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF).

PCC-Certeficate
ACTP
مبلغ بوت کمپ
سوالات-متداول